فراخوان سومین کنفرانس ملی دانشجویی اقتصاد کشاورزی ایران

به گزارش باشگاه خبرنگاران دانشگاه فردوسی مشهد؛ سومین کنفرانس ملی دانشجویی اقتصاد کشاروزی با مجوز معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه گیلان، وزارت علوم، فناوری و تحقیقات، انجمن اقتصاد کشاورزی ایران، اتحادیه اقتصاد، توسعه و ترویج کشاورزی توسط انجمن علمی اقتصاد کشاروزی در دانشگاه گیلان برگزار می‌شود. 

دانشگاه گیلان در روزهای شانزدهم و هفدهم استفند ماه سال جاری میزبان سومین کنفرانس ملی دانشجویی اقتصاد کشاروزی است. 

این کنفرانس با مجوز وزارت علوم، فناوری و تحقیقات، انجمن اقتصاد کشاورزی ایران، اتحادیه اقتصاد، توسعه و ترویج کشاورزی و معاونت فرهنگی اجتماعی توسط انجمن علمی اقتصاد کشاورزی دانشگاه اجرا می‌شود و رئیس این همایش، محمد رحیم رمضانیان عضو هیئت علمی گروه مدیریت و معاون اداری، مالی و مدیریت منابع سابق دانشگاه گیلان است. 

در این کنفرانس محورهایی همچون تغییر اقلیم، مهاجرت و توسعه روستایی، اقتصاد کشاروزی و سیاست‌های کلان، اهمیت تولید و ترویج در بخش کشاورزی، بازاریابی و زنجیره عرضه محصولات کشاورزی، آموزش و بهره وری نیروی ار در بخش کشاورزی، نقش تشکلها و تعاونی کشاورزی در توسعه کشاورزی، مدیریت نسبی، سیاست تجاری و توسعه تجارت محصولات کشاورزی، کسب و کار و کارآفرینی در کشاورزی با استفاده از علوم کشاورزی، فرصت‌ها و چالش‌های ناشی از برجام بر بخش کشاورزی،‌مدیریت بهره وری آب در بخش کشاورزی،‌ آثار زیست محیطی توسعه کشاورزی و تامین مالی در بخش کشاورزی برای افزایش سطح علمی و پژوهش دانشجویان و فارغ التحصیلان در این حوزه، در نظر گرفته شده است. 

لازم به ذکر است که علاقه مندان می‌توانند بعد از ثبت نام در سایت www.ecoagrisau.ir مقالات خود را بر اساس شیوه‌نامه تا تاریخ 25 بهمن ماه 1396 ارسال نمایند. مقالات برگزیده در نشریه اقتصاد نوین به چاپ می‌رسد. 

 

اقتصاد کشاورزی

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

 • مراسم تعزیه خوانی حضرت عباس علیه الاسلام

  مراسم تعزیه خوانی حضرت عباس علیه السلام  - مهر ماه 1398

 • دومین پویش پاکسازی محوطه دانشگاه از ته سیگار- 10 تیر 1398

  دومین پویش پاکسازی محوطه دانشگاه از ته سیگار- 10 تیر 1398

 • گردهمایی آیین ورود ویژه دانشجویان نو ورود - مهر 98

  گردهمایی آیین ورود ویژه استقبال از دانشجویان ورودی جدید-مهر 98

 1. اطلاعیه ها
 2. اخبار
 3. نظرها