تقدیر از عضو هیئت‌علمی دانشگاه فردوسی مشهد در مراسم کتاب سال جمهوری اسلامی

به گزارش باشگاه خبرنگاران دانشگاه فردوسی مشهد، در مراسم تقدیر از منتخبین سی و ششمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران کتاب "تاریخ اجتماعی ـ فکری شیعه اثناعشری در هند" ترجمه دکتر منصور معتمدی دانشیار گروه آموزشی ادیان و عرفان تطبیقی دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه فردوسی مشهد به‌عنوان کتاب شایسته تقدیر در این دوره شناخته شد.

مراسم تقدیر از منتخبین سی و ششمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران در تاریخ سه‌شنبه 16 بهمن‌ماه 1397 با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی ریاست محترم جمهور و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار وحدت در تهران برگزار شد.

لازم به ذکر است کتاب تاریخ اجتماعی فکری شیعه اثناعشری در هند، در بخش تاریخ سی و ششمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران تألیف اطهر عباس رضوی و ترجمه دکتر منصور معتمدی دانشیار گروه آموزشی ادیان و عرفان تطبیقی دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه فردوسی مشهد از انتشارات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی شهر قم در دو جلد و در 1544 صفحه در این دوره به‌عنوان کتاب شایسته تقدیر شناخته شد.

گفتنی است دکتر منصور معتمدی عضو هیات علمی دانشکده الهیات و معارف اسلامی و مدیر سابق فرهنگی و فعالیت های داوطلبانه دانشگاه فردوسی مشهد می باشد.

باشگاه خبرنگاران دانشگاه فردوسی مشهد

trtrtr

  1. اخبار
  2. اطلاعیه ها
  3. نظرها