پیام تبریک معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه در پی توفیق مرکز مشاوره دانشجویی

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران دانشگاه فردوسی مشهد، دکتر حمیدرضا طاهری معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی در پی انتخاب مجدد مرکز مشاوره و توانمندسازی دانشجویان این دانشگاه به عنوان "مرکز مشاوره برتر دانشجویی کشور" در سال 1397 ، با صدور پیامی به همکاران مرکز مشاوره  تبریک گفت.

گفتنی است مرکز مشاوره و توانمندسازی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد برای یازدهمین سال به عنوان مرکز مشاوره برتر دانشجویی کشور  انتخاب شد و یک لوح تقدیر از سوی دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به این دانشگاه اهداء شد.

در متن این پیام آمده است:

سرکار خانم دکترطبیبی
مدیر محترم مرکز مشاوره و توانمند سازی دانشگاه

 انتخاب  مرکز مشاوره و توانمندسازی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان مرکز مشاوره برتر دانشجویی کشور در سال 1397  را صمیمانه تبریک می‌گویم.
بی شک  توفیق در این عرصه مهم و تاثیرگذار، نیازمند برنامه ریزی منسجم ، یکپارچه و همفکری و همکاری مستمر تمامی همکاران تلاشگر و خدوم  آن مرکز می‌باشد. اینجانب  از زحمات شما و همکاران ارجمندتان به پاس این موفقیت ارزشمند کمال تشکر و قدردانی را دارم.
امید است به یاری خداوند سبحان و  با تلاش های ارزنده  و خدمات خالصانه سرکارعالی و همکاران گرامی آن مرکز در ارتقای سلامت و اعتلای کیفیت زندگی دانشگاهیان همچون گذشته موفق و موید باشید.


دکتر حمید رضا طاهری
معاون فرهنگی- اجتماعی و دانشجویی دانشگاه

 
moshaver0001

 

  1. اطلاعیه ها
  2. اخبار
  3. نظرها