برگزاری مرحله سرسرای جشنواره قرآن و عترت در بخش های آوایی و حفظ در هفته وحدت

مرحله سراسری سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور در هفته قرآن و عترت دانشگاه‌ها (هجدهم تا بیست و چهارم آبان امسال) در بخش‌های آوایی، معارفی، ادبی، هنری، پژوهشی و فناوری در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌شود.

دبیر اجرایی سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور با اشاره به برگزاری مجازی این دوره ازجشنواره گفت: ۹۰۰ اثر در بخش‌های آوایی، معارفی (کتبی)، هنری، پژوهشی، فناوری و ادبی به دبیرخانه این رویداد فرهنگی رسیده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان: حسین طاقداری افزود: از بین ۹۰۰ اثر رسیده، بیشترین آثار در بخش آوایی با ۴۷۰ اثر می‌باشد و ۲۳۰ اثر در بخش‌های ادبی، هنری، پژوهشی و فناوری و ۲۰۰ اثر نیز مربوط به برترین‌های بخش معارفی (کتبی) است.

وی با بیان اینکه همه بخش‌های این جشنواره به صورت مجازی و عیر حضوری برگزار شده گفت: مرحله کشوری و پایانی این جشنواره هجدهم تا بیست و چهارم آبان امسال بصورت مجازی برگزار خواهد شد.
طاقداری، رشته‌های بخش معارفی را آشنایی با سیره معصومین، نهج البلاغه، صحیفه سجادیه، احکام، پرسمان معارفی، احادیث اهل بیت، ترجمه و تفسیر قرآن کریم، حفظ موضوعی و سبک زندگی بیان کرد و گفت: رشته‌های بخش آوایی نیز شامل قرائت، ترتیل، دعا و مناجات‌خوانی، اذان و تواشیح است که رقابت کشوری آن از نوزدهم تا بیست و یکم آبان امسال بصورت مجازی برگزار می‌شود.

 

گزارش تصویری

 • گردهمایی آیین ورود ویژه دانشجویان نو ورود - مهر 98

  گردهمایی آیین ورود ویژه استقبال از دانشجویان ورودی جدید-مهر 98

 • مراسم تعزیه خوانی حضرت عباس علیه الاسلام

  مراسم تعزیه خوانی حضرت عباس علیه السلام  - مهر ماه 1398

 • دومین پویش پاکسازی محوطه دانشگاه از ته سیگار- 10 تیر 1398

  دومین پویش پاکسازی محوطه دانشگاه از ته سیگار- 10 تیر 1398

 1. اخبار و اطلاعیه ها
 2. نظرات