زمان بندی و نحوه ارسال مدارک عتبات دانشگاهیان اعلام شد

42355

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک،دانشگاهیان پذیرفته شده در قرعه کشی هفدهمین دوره عتبات پس از ثبت نام نهایی باید نسبت به تکمیل و تحویل مدارک خود اقدام نمایند.

مدارکی که دانشگاهیان برای اعزام به سفر عتبات باید تحویل دفاتر ستاد در استان تحصیل خود دهند به شرح زیر است:

اصل گذرنامه .(گذرنامه از تاریخ اعزام باید ۶ ماه اعتبار داشته باشد)

گواهی اشتغال به تحصیل برای دانشجویان(باید توسط معاونت آموزشی دانشگاه مهر و تائید شود)

حکم کارگزینی برای اساتید و کارمندان

دو قطعه عکس رنگی زمینه سفید۳*۲

اصل شناسنامه و عقدنامه جهت رویت برای دانشجویان متاهل

بر اساس این گزارش،دانشجویان پسری که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند باید فرم تعهد نامه محضری و اشتغال به تحصیل را تکمیل و تحویل رابط استانی دهند تا ستاد نسبت به تهیه مجوز خروج از کشور دانشجویان اقدام کند.پس از صدور مجوز خروج از کشور،دانشجویان با مراجعه به دفاتر پلیس+۱۰ نسبت به تهیه گذرنامه اقدام و آن را به دفتر ستاد در استان تحصیل خود تحویل دهند.

لازم به تذکر است؛تمامی زائرین حداقل یک ماه قبل از سفر باید کلیه مدارک خود را تحویل دهند تا مراحل اجرایی جهت کاروان بندی و صدور ویزای آنها انجام شود.

گفتنی است؛اعزام عتبات دانشگاهیان بر اساس استان محل تحصیل خواهد بود، بدین معنی که اعزام براساس استان تحصیل و تاریخی که خود زائر انتخاب نموده است انجام خواهد گرفت.

دانشجویان ذخیره نیز در صورت انصراف نفرات اصلی و در تاریخ های تعیین شده خودشان مشرف می شوند و اگر آن تاریخ ها تکمیل شده باشد در تاریخ های دیگری که ظرفیت داشته باشد مشرف خواهند شد، بنابراین این دسته از زائرین همانند نفرات اصلی مدارک را باید در موعد مقرر تحویل دهند.

اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات از ۱۵ مرداد ماه آغاز می شود و تا آبان ماه ادامه خواهد یافت.

برای دریافت آدرس و شماره تلفن دفاتر ستاد در سراسر کشور کلیک کنید

  1. اخبار
  2. اطلاعیه ها
  3. نظرها