مراسم معارفه دانشجویان ورودی جدید دانشکده علوم اداری و اقتصادی برگزار شد

photo 2017-10-10 14-50-29

جلسه معارفه دانشجویان نو ورود دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه فردوسی مشهد با حضور مسئولان و اعضای هیات علمی این دانشکده در روز سه شنبه 18 مهر ماه 1396 در محل تالار فارابی دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران دانشگاه فردوسی مشهد، در این جلسه معارفه که با تلاش حوزه معاونت آموزشی فرهنگی دانشکده و تشکل های دانشجویی و انجمنهای علمی دانشکده برگزار شد، دکتر جوان جعفری رئیس دانشکده ضمن خیر مقدم به دانشجویان نو ورود، قبولی آن ها را در دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان یکی از معتبرترین دانشگاه های کشور و بزرگترین دانشگاه شرق کشور تبریک گفت و به معرفی دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه فردوسی مشهد و امکانات آن پرداخت.

دکتر عباس زاده معاون آموزشی فرهنگی دانشکده نیز پس از خیر مقدم به دانشجویان به معرفی اداره آموزش و خدماتی که توسط این حوزه به دانشجویان ارائه میشود اشاره کرد و سپس به معرفی مدیران گروه ها ، رشته ها و گرایش ها در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری پرداختند و در ادامه نقش انجمن ها و تشکل های دانشجویی در فعالیت های علمی و فرهنگی دانشکده و دانشگاه را بی بدیل دانست.

در ادامه دکتر احمدی شادمهری معاون پژوهش و فناوری دانشکده ،  حجت الاسلام ابراهیمی امام جماعت دانشکده و نماینده دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشکده علوم اداری و اقتصادی نکاتی را بیان کردند.

در ادامه دکتر زارعی معاون فنی مدیریت تربیت بدنی و خانم سلطانی نماینده مرکز رشد علوم انسانی و همچنین خانم هراتیان نماینده مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه مرکزی دانشگاه فردوسی مشهد به معرفی واحدهای خود پرداختند.

در پایان این مراسم نمایندگان انجمنهای علمی و تشکل های دانشجویی نیز برنامه ها و فعالیتهای خود در دانشکده و دانشگاه فردوسی مشهد را برای دانشجویان نو ورود معرفی کردند.

خبرنگار باشگاه خبرنگاران دانشگاه فردوسی مشهد :زهرا دانشور

photo 2017-10-10 14-50-10

photo 2017-10-10 14-50-35

photo 2017-10-10 14-50-21

  1. اطلاعیه ها
  2. اخبار
  3. نظرها