senfi2

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران دانشگاه ، به علت به حد نصاب نرسیدن شرکت کنندگان در مرحله اول انتخابات ، مرحله دوم انتخابات شورای صنفی دانشجویان در دانشکده ها و خوابگاه های دانشگاه فردوسی مشهد ، روز سه شنبه 30 آبان ماه از ساعت 9 صبح الی 17 بر گزار خواهد شد. در مرحله دوم انتخابات ، کاندیداها با کسب اکثریت نسبی رای دهندگان، به شورای صنفی دانشجویان راه پیدا می کنند.

مرحله دوم انتخابات همانند مرحله اول، به صورت الکترونیکی برگزار شده و برای تضمین صحت انتخابات ، کد تایید از طریق پیامک ، در هنگام رای گیری ، برای شماره تلفن همراه دانشجویان و از طریق ایمیل به ایمیل درج شده در پورتال شخصی دانشجویان ارسال می شود و برای ورود به بخش رای دادن، لازم است این کد در قسمت مربوطه درج شود. کلیه دانشجویانی که شماره تلفن همراه درج شده در پورتال شخصی آن ها صحیح نیست، لازم است به کارشناسان آموزش دانشکده های خود مراجعه و نسبت به تعویض شماره تلفن همراه اقدام نمایند . همچنین برای تعویض ایمیل می توانید به پورتال شخصی خود مراجعه و از طریق منوی شخصی اقدام نمایید .

در این مرحله از انتخابات دانشجویان می توانند علاوه بر شرکت در انتخابات از طریق رایانه ها و تلفن های همراه شخصی ، از طریق رایانه های مستقر در ورودی دانشکده ها ، رای بدهند.

طبق شیوه نامه اجرایی انتخابات شورای صنفی ، کلیه کاندیداها می توانند تا 12 ساعت قبل از آغاز رای گیری نسبت به تبلیغات انتخاباتی اقدام نمایند.

بنا بر این گزارش، انتخابات در دانشکده های ادبیات، الهیات، مهندسی ، علوم ریاضی، علوم اداری و اقتصادی، معماری و شهرسازی، دامپزشکی، علوم تربیتی و روانشناسی ، منابع طبیعی و محیط زیست، علوم ورزشی ، کشاورزی، خوابگاه های فجر(پسران) و خوابگاه های پردیس(دختران) ، برگزار خواهد شد و کلیه دانشجویان خوابگاهی علاوه بر امکان شرکت در انتخابات شورای صنفی دانشکده ، می توانند در انتخابات شورای صنفی خوابگاه هم شرکت نمایند. کلیه دانشجویان ساکن در خوابگاه های پردیس 7 و 8 هم می توانند در انتخابات شورای صنفی خوابگاه شرکت کنند.

در این دوره از انتخابات به دلیل به حد نصاب نرسیدن کاندیداها در دانشکده علوم ، انتخابات شورای صنفی دانشجویان این دانشکده برگزار نخواهد شد.

 

 

 آیین نامه شوراهای صنفی دانشجویان

شیوه نامه اجرایی انتخابات شوراهای صنفی دانشجویان

آیین نامه تبلیغات انتخابات شورای صنفی

 

 

نوشتن دیدگاه

ارسال